Eksperci finansowi KING’s finance,

Twoje problemy w naszych rękach

O firmie

Kim jesteśmy, co robimy?

King`s Finance Doradcy Finansowi to marka powstała w maju 2015 roku, a 02.04.2016 roku zawiązała się prawnie jako Spółka.
King`s Finance to wcześniej RELIANCE Biuro Pośrednictwa Finansowego, które doradza swoim klientom od 04.2009 roku.
King`s Finance Doradcy Finansowi tworzą ludzie z ogromną wiedzą w dziedzinie bankowości w Polsce.
Doświadczenie zdobywają od ponad 12 lat i stale nabywają nowe, poprzez ciągłą współpracę oraz szkolenia, a także własną inicjatywę i zaangażowanie w rozwój własny i firmy.
Wiedza zdobywana przez ten czas pochodzi z większości banków działających na Polskim rynku. King`s Finance zdobywa i stale chce zdobywać rzesze zadowolonych klientów, gdyż na tym opiera się Nasza Misja.

Jak pomagamy?

Nie składaj wniosków byle jak i byle gdzie, bo okaże się, że nie dostaniesz nic...

Będąc pewnym że spłyną do Ciebie najlepsze oferty, z których wybierzesz najlepszą. Składasz do wielu banków i innych instytucjach wnioski lub zapytania i nawet nie wiesz gdzie?.. To tak nie działa Dlaczego nie możesz dostać odpowiedniego kredytu lub pożyczki lub leasingu dla Ciebie? Otrzymujesz non stop ,,super oferty” z wielu banków i instytucji pozabankowych, porównywarek, telefony, sms, email itp - bez dokumentów, łatwo, prosto, najniższe oprocentowanie itp. Przychodzi do konkretów okazuje się, że są one bez pokrycia. Masz wiele zapytań do BIK, tracisz mnóstwo czasu i nerwów oraz jest jeszcze potrzebnych wiele dokumentów. Nie otrzymałeś kredytu, pożyczki czy leasingu lub nie taka była oferta.