Dla Ciebie

Limity

Wiele osób zastanawia się, co zrobić w przypadku braku środków na koncie. Doskonale znamy tą sytuację, gdy nieprzewidziane wydatki rujnują nasz budżet stawiając nas pod ścianą. W takim przypadku warto zastanowić się nad skorzystaniem z limitu kredytowego. Wyjaśnijmy więc, czym ów limit jest.

Limit kredytowy to najprościej mówiąc debet znajdujący się w naszym koncie bankowym. Pozwala on nam więc na dokonywanie płatności w sytuacji, gdy nasze saldo zostało wykorzystane. Dodatkowe środki na koncie są odnawiane wraz z wpływem pieniędzy na nasze konto, saldo limitu debetowego wówczas się zwiększa. Warto jednak zaznaczyć, że nie każda osoba indywidualna może liczyć na otrzymanie limitu odnawialnego. Zależy to od kilku czynników, które rozpatruje każdy bank przed udostępnieniem takich dodatkowych środków swojemu klientowi. Przede wszystkim jednak otrzymanie takiego limitu, a także jego wysokość zależy od wpływów na rachunek osobisty, który będzie z nim powiązany.

Firma Kings Finance gwarantuje odpowiednie rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Tylko u nas możesz szybko i sprawnie uzyskać wszelkie informacje w temacie oprocentowania debetu, czy kroków, jakie należy wykonać, by go otrzymać. Nasi doświadczeni eksperci z pewnością doradzą Ci w odpowiednim wyborze i kompleksowo pomogą z formalnościami.