Dla Ciebie

Karty Kredytowe

Karty kredytowe umożliwiają wygodne korzystanie z przyznanego przez bank limitu kredytowego dzięki czemu stanowią świetne zabezpieczenie przed nieplanowanymi wydatkami.

Zazwyczaj limity kredytowe udzielone w ramach karty kredytowej są nieco wyżej oprocentowane niż inne, oferowane przez banki produkty kredytowe, jednakże w ramach spłaty zadłużenia karty kredytowej jej posiadaczowi przysługuje okres bezodsetkowy tzw. grace period. Dzięki spłacie 100% zadłużenia powstałego na karcie kredytowej w wymaganym przez bank okresie posiadacz karty nie zostanie obciążony odsetkami za wykonane kartą transakcje. Okres bezodsetkowy obowiązuje jednak wyłącznie w przypadku transakcji bezgotówkowych, w przypadku wypłaty gotówki bank zawsze obciąży nas odsetkami liczonymi od każdego dnia od wypłaty środków. Ponadto wypłata gotówki z karty kredytowej np. w bankomacie wiąże się z dodatkowymi, często wysokimi opłatami, dlatego kartę kredytową najkorzystniej jest wykorzystywać wyłącznie do transakcji bezgotówkowych.
Nasi eksperci pomogą dobrać Państwu kartę kredytową dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Tylko w Kings Finance porównamy ofertę dziesiątek instytucji i przeanalizujemy wszystkie istotne czynniki mające wpływ na dopasowanie karty kredytowej do Państwa indywidualnych preferencji oraz potrzeb.